credit

Кредит

Замовити послугу можна за телефоном 5-96-88.

"Кредит" – це послуга, яка дозволяє абонентам активувати доступ до Інтернет при досягенні мінусового балансу. Після активації послуги у вас буде можливість поповнити рахунок протягом 15 календарних днів. У разі недотримання правил, повторно послуга не надається.

off

Блокування аккаунту

Якщо ви хочете призупинити користування Інтернетом з будь-яких причин, можете скористатися послугою блокування. При підключенні цієї послуги усі ваші кошти на рахунку зберігаються до наступного поновлення. Вам достатньо зателефонувати і залишити заявку. Зверніть увагу: поновлення послуги відбувається не автоматично, а також за телефоном.

Порядок блокування аккаунту:

Блокування  відбувається у день подання заявки або з першого числа наступного місяця в 00.00.

Минімільний термін блокування – 10 днів.

Максимальний – 6 місяців.

Зверніть увагу: облік усіх коштів, трафіку та часу здійснюється єдиною білінговою системою. Абонентська плата знімається автоматично щодня в 00,00 годин рівними частинами, згідно обраного тарифу. При вичерпанні усіх коштів на рахунку абонента відбувається блокування доступу в Інтернет до наступного поповнення.

adres

Зміна адреси

У разі зміни адреси проживання ви можете перенести свій аккаунт. Отримати інформацію про технічну можливість підключення за новою адресою можна за телефонами.

Вартість послуги - у розділі тарифи.

Термін підключення при зміні адреси складає 2-5 робочих днів.

Оптом дешевшеoptom

Хочете зекономити на абонплаті? Тепер оплачувати за кілька місяців наперед стало вигідно!
Оплати тариф та отримай знижку:
Від 3 до 5 місяців - 5% від суми
від 6  місяців і більше - 10% від суми