Багато наших користувачів запитують: а чи варто підключати інтернет-телебачення? Відповідь очевидна — варто. Інтернет-ТБ складає серйозну конкуренцію супутниковим і кабельним системам. Це сучасний інноваційний формат мовлення, що поєднує в собі цифрове телебачення та розмаїття інтерактивних функцій. Провайдери послуг пропонують функції, яких не має жоден інший із «традиційних» видів телебачення.

У чому переваги інтерактивного ТБ?

  • Простота підключення

Для того, щоб стати абонентом інтернет-телебачення, абсолютно не потрібні кабелі чи контракти. Достатньо лише підключити Smart TV до високошвидкісного інтернету. Якщо глядач не має такого телевізора вдома — не проблема. В такому випадку до телевізора під’єднується ТВ-приставка, через яку людина отримує доступ до телеканалів.

  • Онлайн кінозал

Інтернет-телебачення багате не лише телеканалами. Кожен абонент отримує доступ до бібліотеки кінофільмів і нових серіалів. При цьому оплата за кожен перегляд не стягується — все це вже входить у вартість пакету.

  • Інтерактивні функції

Можливість поставити будь-яку передачу на паузу, перемотати програму назад і вперед (вже переглянуте), записувати улюблені передачі та телесеріали (записи зберігаються в спеціальному архіві протягом 14 днів). А якщо глядач не встигає на початок програми, не біда — завжди можна розпочати перегляд спочатку.

  • Батьківський контроль

Якщо потрібно обмежити доступ дітей до телеканалів для дорослих, можна скористатися функцією «батьківського контролю». У цьому випадку перегляд каналів стане можливим лише після правильного введення паролю.

  • Мультиекран та перегляд на будь-якому пристрої

Кожен абонент може підключити декілька пристроїв на один заведений акаунт. Це означає, що рейтингові телешоу, фільми та серіали можна переглядати одночасно на Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах. Для цього лише потрібно мати доступ до Інтернету.

  • Зручне керування підписками

Користувач може легко підключати, відключати та змінювати обрані пакети. Для цього варто зайти в особистий кабінет та зробити свій вибір. А для повної зручності є функція автосписання, яка дозволяє автоматично стягувати плату за обрану підписку.

  • Швидкий старт телеканалу

Глядач може спокійно вимикати телевізор під час перегляду телеканалу. При наступному увімкненні він запуститься автоматично. Ця функція сподобається тим, хто звик до класичного вигляду ТБ.

Який сервіс краще обрати для перегляду інтернет-телебачення?

В Україні дуже багато провайдерів, що надають послуги Інтернет-телебачення. Наша компанія офіційно співпрацює з двома -    та   

Підключайте будь-який сервіс та насолоджуйтесь переглядом!