Підключення та тарифи

Тарифний план обирають в залежності від бажаної швидкості доступу до мережі Інтернет

При оплаті повної вартості тарифу – 30 календарних днів. Оплата знімається рівними частинами щодня. Щоденна сума залежить від вартості тарифу. Оплачену суму ділите на денний тариф - отрмуєте кільксть днів. Для зручності обчислень на сайті є калькулятор

У день фактичного підключення до мережі Інтернет або у день подачі заявки про відновлення користування.

Облік усіх коштів, трафіку та послуг здійснюється єдиною білінговою системою Укрсат. Абонентська плата списується автоматично щодня о 00,00 годин рівними частинами, згідно з обраним вами тарифом. При вичерпанні всіх коштів на рахунку абонента відбувається блокування доступу до Інтернет до наступного поповнення рахунку. При цьому доступ до сторінки поповнення залишається відкритим.

Оплата послуг

Так, може. Плата за тарифний план списується з особового рахунку абонента щодня, у разі недостатньої для зняття кількості коштів на особовому рахунку абонента формується поточна заборгованість перед оператором.

Дізнатися про свій залишок ви можете на сторінці статистики. Також для зручності можете встановити на свій комп'ютер спеціальну програму контролю коштів - Баланс, або чат-бот wiber, telegram

Детальна інформація про способи оплати знаходиться у відповідному розділі сайту.

Створення облікового запису в абонентській базі, монтаж кабелю від обладнання провайдера до квартири, налаштування роутера або комп'ютера. Кабель до квартири є власністю провайдера. Кабель по квартирі (від електрощитка до комп'ютера або роутера) абонент повинен сплатити та самостійно змонтувати.

Для кожного користувача Укрсат існує спеціальна сторінка, на якій він може отримати всю необхідну інформацію про взаєморозрахунки з провайдером та здійснити поповнення рахунку. Ця сторінка називається "баланс" або Персональна статистика. Потрапити на сторінку «баланс» можна за посиланням http://stat.ukrsat.mk.ua/. Для зручності такоє є кнопка швидкого доступу «Статистика» на головній сторінці сайту. Для доступу знадобиться ім'я користувача (login) та пароль (password), які надаються кожному користувачеві при підключенні до мережі Інтернет.