У цьому розділі ви можете знайти  докладні інструкції з налаштування підключень до мережі Інтернет. Ця інформація буде корисною для користувачів, які змінили операційну систему або встановили роутер.

Основні налаштування:

  • Тип підключення, який ми використовуємо - PPPoE
  • Авторизація на сервері відбувається за логіном (login) та паролем (password). Ці дані надаються користувачу при заключенні договору. Для вашої безпеки ці дані не можна повідомляти третім особам. 
  • Кожен мережний пристрій (роутер, мережна карта комп'ютера) має фізичну адресу (mac-address), яка дозволяє унікально ідентифікувати кожен вузол мережі та доставляти дані тільки цьому вузлу. Тому, якщо ви змінюєте комп'ютер (встановлюєте роутер), доступ до мережі буде заблоковано, доки нова адреса не буде зареєстрована. Для реєстрації зателефонуйте до технічної підтримки.
  • У налаштуваннях більшості роутерів є функція "клонування" mac-адреси, тобто ви можете скопіювати адресу комп'ютера, зареєстрованого в нашій системі, на роутер, тоді вам не потрібно буде дзвонити нам для реєстрації нового пристрою.